Najnowsze

Najpopularniejsze

Wszystkie

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zabudowany_dekolt oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zabudowany_dekolt oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Suknie ślubne z zabudowanym dekoltem

 

W tym sezonie, obok odkrytych pleców, bardzo mocnym akcentem w modzie ślubnej jest zabudowany dekolt. Cała magia jednak tych zabudowań tkwi w tym, że są stworzone z półprzezroczystych tkanin, które nie zasłaniają dekoltu w sposób dosłowny, lecz pozwalają działać na wyobraźnię. Właśnie ten detal tworzy wokół sukni aurę tajemniczości, przez co Panna Młoda wygląda w niej romantyczne i intrygująco, ale jednocześnie szykownie i elegancko. Projektanci z wielką chęcią stosują zabudowane dekolty w swoich sukniach i przedstawiają je na wiele różnych sposobów. Są nawet tacy, którzy wykorzystali je jako wiodący motyw w swoich kolekcjach. Zabudowany dekolt jest wykorzystywany w sukniach różnego rodzaju: od bufiastych po rybki, jak również do każdej długości rękawa. Często też jest ozdobiony koronką lub kryształkami. Wyjątkowo pięknie wyglądają te, które dodatkowo posiadają stójkę. Trzeba pamiętać, że wybierając taką kreację nie można przesadzać z ilością biżuterii oraz zrezygnować z fantazyjnych fryzur! Im bardziej suknia jest zdobiona, tym mniej błyskotek powinno się na siebie zakładać. Delikatne kolczyki i/lub bransoletka powinny w zupełności wystarczyć. Jest to idealny fason przede wszystkim dla Panien Młodych, które chcą poszerzyć optycznie swoją linię ramion, oraz takich, których celem jest wybranie sukni zakrywającej wystające obojczyki. Czy i Wam przypadł do gustu ten rodzaj zdobienia sukien ślubnych? :)

 Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 20.09.2013
Źródła: Galia Lahav, Justin Alexander, Jesus Peiro, Rosa Clara, Ronald Joyce

Studio Konsultacji Ślubnej to:

Konsultant
ślubny

Sklep
internetowy

Dj i Wodzirej
na wesele

Kup u nas artykuły ślubne i okolicznościowe!

Polub nasz FanPage na Facebooku!