Najnowsze

Najpopularniejsze

Wszystkie

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów eco/para_mloda oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów eco/para_mloda oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ślub w stylu eko - naturalne piękno

 

O ślubie w stylu eko słyszał już chyba każdy, kto chociaż przez chwilę interesował się motywami przewodnimi. Z każdym sezonem zainteresowanie tego rodzaju ślubami zamiast spadać rośnie. Moda na nie przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie nazywa się je „Green Wedding” i są odprawiane z wielką pompą. Dopracowane jest dosłownie wszystko, każdy detal. Najczęściej takie wesela są odprawiane na świeżym powietrzu, a dekoracje są zrobione z naturalnych elementów: bawełny czy makulatury. Na miejsce wesela Para Młoda przyjeżdża na rowerze lub przychodzi piechotą (na pewno nie przyjeżdża samochodem!).
W naszym kraju śluby eko teraz będą przeżywały swój rozkwit. To właśnie od tego roku można brać śluby w plenerze, co bardzo sprzyja organizacji tego rodzaju uroczystości.

 

1. Piękne i romantyczne Pary Młode w stylu eko

 

 

Co jest najbardziej urzekające w takich naturalnych ślubach? Po pierwsze, piękne dodatki w postaci słoiczków, świeczek i świeżo zerwanych kwiatów. Po drugie, wszechobecne odcienie zielonego oraz brązowego. Najbardziej jednak uwielbiamy w nich cudowne Panny Młode w zwiewnych sukniach ślubnych, naturalnych makijażach i „niedbałych” fryzurach. Mają w sobie niesamowicie wiele uroku!

 

2. Eko bukiety ślubne – niezbędne dla każdej Panny Młodej

 

 

3. Dekoracje eko – ogromny wybór inspiracji

 

 

4. Eko słodkości – torty i słodkie bufety

 

 

Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 27.10.2015
Źródła: greenweddingschoes.com , luminairefoto.com, white-bride.pl, offbeatbride.com, corneliamchanara.com, blog.tbdress.com, English-wedding.com, Tumblr.com, Flickr.com, imageck.com, pinterest.com, ecobridec.com.au, onewed.com

Studio Konsultacji Ślubnej to:

Konsultant
ślubny

Sklep
internetowy

Dj i Wodzirej
na wesele

Kup u nas artykuły ślubne i okolicznościowe!

Polub nasz FanPage na Facebooku!